Denní menu v restauraci Ukulatky Pardubice

menu jpeg

4.6. 2019


Staročeská restaurace Na Rozkoši u Kulatý Báby Pardubice

Restaurace Ukulatky Pardubice - interier restauraceVítáme Vás u nás, ve staročeské restauraci. Našim cílem je, aby jste se u nás cítili hezky, v příjemném prostředí. Vedeme rodinnou restauraci, naše vize je aby když dostanete talíř s jídlem jste si vzpomněli na svou babičku, jak Vám vařila. Snažíme se plnit vaše přání. Připravujeme akce na vaše žádosti. Uděláme vše pro Vaši maximální spokojenost. Připravujeme víkendové akcičky, které naleznete na našich facebookových stránkách.

Obědy, denní menu (hotová jídla)

Denní menu - hotová jídla, obědyVe všední dny od 10:30 do 14:00 pro Vás máme připravené obědy formou rautu. Kde si každý nabere podle své libosti za jednotnou cenu. Najíte se do sytosti. Vybírat můžete ze dvou polévek, nabízíme tradiční omáčky, smažené variace jako jsou řízečky, karbanátky apod:., Máme několik příloh, čerstvou zeleninu a několik výtečných salátků. Aby toho nebylo málo, jako sladkou tečku pro Vás máme připravený dezert podle našich kuchařů a kávu, která je také v ceně. Budeme se na Vás těšit.

Nekuřácký salonek v restauraci

Nekuřáčký salonek v restauraci Ukulatky PardubicePokud se u nás chystáte uspořádat firemní večírky, oslavy, svatby, kremace. Neváhejte si domluvit schůzku, kde doladíme detaily a řeknete nám vaše představy. Máme zde velký taneční sál ve kterém se odehrávají plesy, svatby, narozeniny. Dále dva menší sály, které jsou připravené pro menší akce. Budeme se těšit.


Akce v restauraci a sále v Pardubické restauraci

Jsme i na meníčka.cz

Jsme i na meníčka.cz